فروش کیسه نانو
خانه / کیسه نانو آنتی باکتریال / مرکز خرید کیسه آنتی باکتریال نانو با قیمت باورنکردنی

مرکز خرید کیسه آنتی باکتریال نانو با قیمت باورنکردنی

این روز ها کیسه ها بسیار در زندگی ما پرمصرف هستند و در مواردی مثل حمل مواد خوراکی، حمل زباله، حمل وسایل شخصی و بسیاری چیز های دیگر کاربرد دارند. چند سالی است صنعت تولید کیسه به سمت تولید کیسه های آنتی باکتریال و کیسه های زیست تخریب پذیر رفته تا ما بتوانیم بدون دغدغه ی اینکه کیسه ها  باعث تخریب محیط زیست یا آلودگی غذایی های ما می شوند، از آنها استفاده کنیم. از آنجا که این کیسه ها با مواد غذایی ما و یا حتی لوازم آرایشی و بهداشتی ما در تماس بسیار نزدیکی هستند؛ عقل حکم می کند، بهتر است این کیسه ها شرایطی داشته باشند تا بتوانند از آلوده شدن مواد غذایی به میکروب جلوگیری کنند.

به همین دلیل در این مقاله توضیحاتی بیشتر راجع به خرید کیسه آنتی باکتریال نانو خدمت شما ارائه میدهیم.

مرکز خرید کیسه آنتی باکتریال نانو با قیمت باورنکردنی

کیسه آنتی باکتریال مخصوص کرفس اسپک ارزان

کیسه آنتی باکتریال مخصوص کرفس اسپک ارزاندر سال های اخیر، کرفس ایرانی خواهان های بسیار زیادی پیدا کرده، از جمله کشور روسیه. از این رو برای فرستادن این محصول به کشور مقصد باید تمهیداتی را برای ارسال درست و اصولی این محصول فراهم کرد، از جمله دمای مناسب محیط، فشار نیامدن به محصول طی بارگیری و حمل و از همه مهم تر، آنکه محصول خراب شده به مقصد برسد، که این کار به سادگی با کیسه آنتی باکتریال مخصوص کرفس اسپک انجام میگیرد و صادر کنندگان از این کیسه ها برای صادر کردن کرفس ایرانی استفاده می کنند و هر ساله مقدار زیادی کرفس ایرانی را به کشور های خواهان ارسال می نمایند.

قیمت روز بهترین کیسه آنتی باکتریال جدید در سال ۹۸

این کیسه ها در انواع مختلف، برای مصارف مختلف، در طرح ها و رنگ های مختلف، در ابعاد مختلف و همچنین توسط برند های مختلف داخلی و ایرانی تولید می شوند و در بازار موجود می باشند.

از این رو بسته به سایز، طرح ساده یا طرحدار، نوع مصرف و کشور تولید کننده قیمت های مختلفی نیز دارند اما به طور کلی قیمت کیسه آنتی باکتریال نسبت به سایر کیسه های موجود در بازار بالاتر می باشد و هرچه کیفیت ساخت آن بیشتر باشد طبعا بر قیمت آن هم افزوده خواهد شد. 

تولید کننده بزرگ انواع کیسه آنتی باکتریال

تولید کننده بزرگ انواع کیسه آنتی باکتریالدر ایران شهر های شیراز در استان فارس، اشتهارد در استان البرز، تهران، اصفهان، تبریز در استان آذربایجان شرقی و اهواز در استان خوزستان کار تولید کیسه آنتی باکتریال را بر عهده دارند و محصولات خود را به بازار های داخلی و خارجی ارسال می کنند. از آنجا که تقاضا در بازار های داخلی بسیار بیشتر است، عمده محصولات این شرکت ها به خارج صادر می شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
فهيمه قاسمي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونيکي: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کیسه آنتی باکتریال مرغوب

قیمت کیسه آنتی باکتریال مرغوب | تولید کننده عمده

قیمت کیسه آنتی باکتریال مرغوب یکی از بهترین انواع کیسه صادراتی تره بار می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید