فروش کیسه نانو
خانه / کیسه نانو مرکبات / فروش مستقیم کیسه نانو هوشمند مرکبات

فروش مستقیم کیسه نانو هوشمند مرکبات

اگر با نقش مستقیم کیسه نانو در تازه نگه داشتن مرکبات و میوه های مختلف آشنا نیستید زمان مناسبی است که با این نوع محصول هوشمند بیشتر آشنا شوید.
هوشمند شدن بسیاری از محصولات یکی از تغییراتی است که تکنولوژی عصر حاضر در زندگی بشر و سبک های زندگی روزمره به وجود آورده است.
یکی از محصولاتی که توانست در این باره موفق عمل کیسه های نانو هوشمند هستند که در صادرات میوه و تره بار و البته در نگهداری خانگی آن ها تاثیر بسزایی داشته است.

کیسه هوشمند چیست و چگونه کار می کند؟

تنفس اگر چه در مفهوم آن به معنی ورود و خروج هوا به دستگاه تنفسی است اما در واقع تنفس یعنی رسیدن اکسیژن به سلول های زیستی و خروج دی اکسید کربن از آن ها.
تنفس در واقع نیاز حیاتی سلول های زنده برای ادامه حیات خود هستند.
همانطور که می دانید گیاه موجودی زنده است و سلول های تمام بخش های آن زنده بوده و فعالیت های زیستی از جمله تنفس را خواهند داشت.
زمانی که میوه و یا برگ به تنه اصلی متصل است این تنفس به صورت طبیعی انجام می شود اما پس از چیدن رفته رفته این تنفس قطع شده که نتیجه آن پیر شدن و از دست رفتن شادابی محصول خواهد بود.
کیسه هوشمند درصد اکسیژن مورد نیاز برای محصول درون خود را شناسایی می کند، و اجازه ورود اکسیژن را به صورت انتخابی می دهد. در این صورت اکسیژن کافی درون کیسه نانو خواهد بود.
از سوی دیگر دی اکسید کربن خارج شده از سلول های گیاهی باید از محیط اطراف آن خارج شود. این کار نیز بر عهده کیسه نانو بوده که در نهایت اجازه خروج را به این گاز خواهد داد.
در اثر این فعالیت که به نحوی تنفس هوشمند است، شادابی میوه و یا سبزی درون کیسه نانو حفظ خواهد شد.

نقش کیسه نانو در صادرات مرکبات
مرکبات در ایران محصولاتی هستند که تولید بالایی دارند و صادرات آن یکی از فعال ترین بخش های کشاورزی در کشور است.
از این جهت کیسه نانو تازه نگهدارنده مرکبات به خوبی می تواند راهی بهتر را پیش پای فعالان این حوزه قرار دهد.
به کمک کیسه نانو مخصوص مرکبات، بسته بندی های حرفه ای تر انجام خواهد گرفت که در نهایت کیفیت بار را تا زمان رسیدن به مقصد تضمین خواهد کرد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
فهيمه قاسمي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونيکي: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کیسه هوشمند نانو با کیفیت عالی

کیسه هوشمند نانو کیسه هایی برای نگهداری انواع مواد غذایی هستند که اجازه رشد و پرورش به انواع قارچ و باکتری را نداده و در زمانی بسیار طویل از انواع غذا و خوراکی

دیدگاهتان را بنویسید