فروش کیسه نانو
خانه / کیسه نانو نگهدارنده / شرکت پخش کیسه نانو نگهدارنده

شرکت پخش کیسه نانو نگهدارنده

شرکت پخش کیسه نانو نگهدارنده، انواع کیسه ضد باکتریال را از مواد ریز نانو برای سلامت نگه داشتن مواد غذایی برای زمانی طولانی در تمام مراکز فروش توزیع و پخش کرده تا این کالای اساسی و مهم به سادگی در اختیار تمام مصرف کنندگان باشد.

تولید کننده انواع کیسه نانو را از بهترین مواد در انواع رنگ و اندازه تولید کرده تا این کالا در  اختیار سلامت و نگهداری مواد غذایی باشد.

شرکت پخش کیسه نانو نگهدارنده

تفاوت کیسه نانو با کیسه پلاستیکی چیست؟

تفاوت کیسه نانو با کیسه پلاستیکی چیست؟ همیشه گاهی پیش می آید که بعضی از مواد غذایی را به صورت ماهانه خرید می کنیم مثل گوشت و مرغ و … که برای نگهداری آن مجبور هستیم از انواع کیسه برای بسته بندی استفاده کنیم اما بعضی از انواع کیسه یا به خوبی از مواد غذایی نگهداری نمی کند و یا بر اثر گذشت زمان پاره و سبب آلودگی انواع مواد غذایی می شود.

کیسه پلاستیکی معمولی جز این دسته از کالا ها می باشند که نمی شود با اطمینان برای زمانی طولانی از آن استفاده کرد پس تولید کننده انواع کیسه نانو را برای نگهداری و حفاظت بیشتر مواد غذایی تولید کرد تا با اطمینان از سلامت مواد غذایی از آن استفاده کنیم انواع این کالا در اندازه و در رنگ بندی مختلف از ریز ذرات نانو تولید شده تا عامل میکروب و قارچ و امثال آن را از بین برده و سبب جلوگیری از فساد مواد غذایی شود این کیسه دارای مقاومتی بسیار بالا و مطلوب است و به خوبی از مواد غذایی در زمانی طولانی و با کیفیتی بالا نگهداری می کند.

کیسه های نانو در اندازه های کوچک برای مصرف در منزل و تا اندازه های بسیار بزرگ ده کیلویی برای صادرات میوه و صیفی جات و سبزیجات تهیه شده و قادر است از مواد غذایی در زمانی بیشتر و با سلامت بیشتر نگهداری کند.

عرضه کننده کیسه نانو نگهدارنده

عرضه کننده کیسه نانو نگهدارنده عرضه کننده کیسه نانو نگهدارنده انواع کیسه نانو را در ابعاد بسیار کوچک تا اندازه های ده کیلویی برای انجام صادرات سبزی و صیفی جات در رنگ بندی های مختلف تولید کرده و این محصول عالی و با کیفیت را به تمام مصرف کنندگان با قیمتی عالی تقدیم می کند.

تولید کننده انواع کیسه نانو را در کانالی در اینترنت که به همین منظور آن را طراحی کرده قرار داده تا مصرف کننده خانگی و صنعتی با جستجویی مختصر در اینترنت از انواع این کالا مطلع شده و در صورت لزوم ثبت سفارش و خریداری فرمایند.

قیمت این کالا در بازار قیمتی مناسب تعیین شده ولی اگر شما تمایل به تهیه این کالا با قیمتی مناسب دارید بهتر است واسطه ها را حذف و کالا را مستقیم و یا عمده تهیه فرمایید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
فهيمه قاسمي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونيکي: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش کیسه نانو نگهدارنده میوه

بازار فروش کیسه نانو نگهدارنده میوه در کشورمان بسیار پر رونق بوده است و انواع کیسه های نانو درجه یک و با کیفیت برای نگهداری میوه ها با قیمت ‌های عالی و تخفیف ها

دیدگاهتان را بنویسید