فروش کیسه نانو
خانه / کیسه نانو محافظ خیار / شرکت پخش کیسه نانو مخصوص خیار

شرکت پخش کیسه نانو مخصوص خیار

کیسه نانو مخصوص خیار یکی از انواع کیسه هایی است که مورد توجه زیادی قرار گرفته است. کیسه نانو خیار مناسب برای بالا بردن ماندگاری خیار است. شاید عجیب باشد که یک کیسه نایلون ساده چگونه می تواند ماندگاری میوه و سبزیجات را تضمین کند. این کیسه ها برای خیار، کدو، فلفل دلمه، بادمجان، کلم بروکلی، هویج ( این محصولات به صورت ۸-۱۰ کیلویی در کیسه نانو بسته بندی می شوند.) در ادامه شما را با چگونگی فروش کیسه نانو و قیمت کیسه نانو آشنا می کنیم.

شرکت پخش کیسه نانو مخصوص خیار

ویژگی های کیسه نانو مخصوص خیار

ویژگی های کیسه نانو مخصوص خیار امروزه استفاده از کیسه های نایلون یکی از  راحت ترین و در دسترس ترین روش های نگه داری میوه ها و صیفی جاتی مانند خیار، کدو، فلفل دلمه، بادمجان، کلم بروکلی، هویج و…. می باشند.  استفاده از این کیسه ها روشی برای نگهداری طولانی مدت تر از این محصولات می باشد.  خیار یکی از میوه هایی است که به شدت فاسد و  خراب می شود اما کیسه ی نانو از این اتفاق جلوگیری می نماید. به این طریق که اجازه ی نفوذ هوا و رطوبت به داخل کیسه را نمی دهد به همین دلیل به بهترین شکل ممکن از خیار ها نگهداری می کند. فناوری نانو علم جدیدی است که عجایب زیادی را آفریده است.

خیار ایران از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارد. یکی از عواملی که باعث شده که صادرات آن به کشور های دیگر افزایش پیدا کند استفاده از کیسه های نانو می باشد. با استفاده از این کیسه ها خیار ترد بودن خود را حفظ کرده و رطوبت داخلی خود را ازدست نمی دهد. این کیسه های نانویی مشکل بسته بندی خیار را حل کرده و ما می توانیم این محصول را بدون درد سر و سالم تا مدت ها نگه داری کنیم.

قیمت عمده کیسه نانو مخصوص خیار

قیمت عمده کیسه نانو مخصوص خیار  کیسه های نانو برای  محافظت از خیار را از مراکز فروش ما خریداری نمایید و برای اولین بودن در بازار پر رقابت فروش خیار به  فروش این محصول بپردازید. صادر کنندگان برای ارسال محصول با کیفیت از این کیسه های نانویی استفاده می کنند. برای خرید این محصول کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق سامانه ی اینترنتی این محصول را ثبت و سفارش دهید آن گاه این محصول در کوتاه ترین مدت برای شما با کیفیت عالی و قیمت مناسب ارسال می شود.
این کیسه ها به دلیل کیفیت و قیمتی که دارند بسیار مورد  توجه قرار گرفته اند. به همین دلیل به کشورهای دیگر صادر می شود و مصرف کنندگان زیادی دارند. زیرا این کیسه ها از خراب شدن و گندیده شدن خیار جلوگیری می کند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
فهيمه قاسمي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونيکي: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع کیسه نانو مرغوب محافظ خیار

توزیع مستقیم کیسه نانو مرغوب که به عنوان محافظ انواع میوه ها چون خیار و …

دیدگاهتان را بنویسید