فروش کیسه نانو
خانه / کیسه نانو / خرید کیسه نانو مخصوص خیار با کیفیت

خرید کیسه نانو مخصوص خیار با کیفیت

کیسه نانو مخصوص خیاره ومیوه ها می باشد که از ذرات نانو ساخته شده است . این کیسه های نانویی خاصیت آنتی باکتریال دارند و می توانند از نفوذ آب، اکسیژن ، دی اکسید کربن ،آلودگی و قارچ جلو گیری کند.

خاصیت مهم آن این است که قابلیت بازگشت به طبیعت را دارد و بعداز ۲ یا ۳ سال تجزیه می شود ، مهمترین مزایای کیسه نانو می تواند این باشد که پس از تجزیه به چرخه ی طبیعت باز می گردد.

خرید کیسه نانو مخصوص خیار با کیفیت

بررسی تمام ویژگی های کیسه نانو مخصوص خیار

بررسی تمام ویژگی های کیسه نانو مخصوص خیار یکی از اصلی ترین دلیلی که خیار خیلی زود خراب می شود و ماندگاری ندارد رطوبت کنترل نشده ی آن است.این رطوبت باعث می شود خیار ترد بودن و شکل زیبایش را از دست بدهد واز شکل و قیافه بیفتد و پیر شوند، خریدار ماندگاری کمی برخوردار است و یکی از مهم ترین مشکلات ما صادر کردن آن می باشد ،می توان با کیسه های نانو محصولات خود را مطمئن و آسان به کشور های دیگر صادر کنیم از محصولات مهم که می تواند از خرابی خیلی خیارها جلوگیری کند کیسه نانو می باشد. همین کیسه های نانو هستند که خیار را در آن بسته بندی می کنیم و بسته بندی جدید می باشد. این کیسه ها دارای سوراخ های لیزری مخصوص هستند که باعث می شود که رطوبت از آن بیرون بیاید

به گونه ای که گازهای اتیلن را خارج می کند و از خراب شدن و فاسد شدن خیار جلوگیری می کند.

پخش کیسه نانو مخصوص خیار با کیفیت

پخش کیسه نانو مخصوص خیار با کیفیت پلاستیک نانو را می توان تحولی در صنعت بسته بندی سیفی جات نام گذاری کرد.

ولی می توان اینگونه گفت که در جامعه ی جهانی این محصول کیسه نانو به طور چشمگیری در ایران مورد استقبال قرار گرفته است. کیسه نانو می تواند مدت نگهداری سیفی جات را تا دو برابر افزایش دهد.

برای مثال محصولاتی از قبیل خیار کاهو، کدو، هویج ، و گوجه فرنگی، را می توان در این کیسه ها بسته بندی کرد.

برای خرید کیسه نانو می توانید از طریق شرکت های تولیدی بازرگانی این محصول مراجعه کنید. پخش کیسه نانو هم اکنون در سایت اینترنتی آراد با قیمت کاملا مناسب موجود می باشد .شما پس از ثبت سفارش می توانید در اسرع وقت سفارشات خود را از ما دریافت کنید، افراد با یک جست و جوی خیلی آسان می توانند در اینترنت محصول خود را خریداری نمایند.فروش پلاستیک های نانو در کشور ما بصورت کلی و جزئی صورت می گیرد.

کشاورزانی که قصد دارند محصولات خود را طی چند روز به مقصد صادر کنند از کیسه های نانو استفاده می کنند تامیوهها سالم بمانند.امروزه با پیشرفت ها تکنولوژی برخی از مسائل کشاورزان حل شده و دیگر نگران محصولات کشاورزی نیستند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
فهيمه قاسمي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09120646816
آدرس کانال: aradnano@
پست الکترونيکي: aradnano64@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش کیسه نانو صادراتی

مرکز فروش کیسه نانو صادراتی ارائه دهنده بهترین نوع کیسه های استاندارد نانو به کشورهای همسایه و کشورهای خاورمیانه و اروپایی می باشد و بهترین این کیسه ها را برای

دیدگاهتان را بنویسید